0,00 CZK
košík 0
Akce Novinky

VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVÉM OBCHODĚ Florasystem.cz

VÝHODNÁ CENA

Internetový obchod Florasystem.cz provozuje společnost FLORASYSTEM s.r.o., která dlouhodobě působí na slovenském trhu, takže Vám umíme garantovat opravdu výhodné ceny.

 

VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOST

Internetový obchod provozuje skupina lidí, která je s jeho výrobky v denním kontaktu. Náš tím tvoří zkušení odborníci, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy. Naše podpora optimalizace výsledků a efektivity u našich klientů nekončí jen dodávkou vysoce kvalitních výrobků.


Do nabídky vybíráme jen kvalitní a ověřený zboží od výrobců s dlouholetou tradicí. Na rozdíl od levného zboží nabízeného v hypermarketech se můžete spolehnout, že námi nabízené zboží má nesrovnatelně vyšší kvalitu, delší životnost a spolehlivost.


Všechny informace o zboží jsou pečlivě zadávané našimi pracovníky, některé z nich i na základě reálného odzkoušení výrobků v praxi.

 

VELKÝ VÝBĚR A PODROBNÉ INFORMACE O ZBOŽÍ

Jsme specializovaný obchod, proto si dáváme záležet na tom, aby byla naše nabídka co nejkomplexnější a zároveň obsahovala jen kvalitní a spolehlivý zboží.


Samozřejmostí jsou podrobné informace s přehledným zobrazením jednotlivých parametrů a provedení pro každý nabízený produkt.

 

SPOLEHLIVOST A RYCHLOST DODÁNÍ

Centrální sklad nám umožňuje poskytovat nadstandardní a flexibilní služby pro zákazníky. Skladovou dostupnost je možné vidět u každého výrobku.

 

VRÁCENÍ nevyhovující zboží, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMACE

Nevyhovující zboží nám můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit a na špatný zboží si můžete uplatnit reklamaci v rámci záruční lhůty.

 

NAŠE STABILITA JE VAŠE JISTOTA

Provozovatel internetového obchodu www.florasystem.cz působí v dotyčné oblasti již několik let. Máme bohaté zkušenosti v oboru, kvalifikovaný personál a nadstandardní obchodní vztahy s dodavateli.

Věříme, že o kvalitě našich služeb se přesvědčíte i Vy a náš obchod si rychle oblíbíte.

designed by run.sk